Půjčka na vyplacení exekucí

Levné řešení finančních problémů

CHCI VYPLATIT EXEKUCE »

Důvody proč vyplatit a zastavit exekuce

Proč vyplatit exekuci?

Okamžité vyplacení exekuce, odblokování bankovního účtu a ukončení exekučních srážek ze mzdy. Záchrana nemovitosti a movitého majetku před dražbou.

Férové podmínky

Nabízíme pouze seriózní podmínky bez podpisu směnek, notářských zápisů a všelijakých kliček ve smlouvě. Úvěrové smlouvy zasíláme vždy dopředu k prostudování.

O polovinu méně!

Odměnu exekutora lze snížit o 50%! Podmínkou je uhrazení exekuce do 30 dnů takzvaným dobrovolným plněním. Lhůta začíná běžet od data doručení dopisu exekutorem.

Kalkulačka - vyplacení exekuce

Jak minimalizovat ztráty v exekuci

Neutíkejte před finančními problémy! Život s exekucí není pro nikoho jednoduchý a je lepší řešit problémy hned v počátku. Čím dříve se do toho pustíte, tím rychleji to vyřešíte. Snažte se najít způsob, jak se s dluhy vypořádat a co nejrychleji exekuce vyplatit.

Čím déle exekuční řízení trvá, tím více úkonů exekutor vykoná. A všechny úkony zaplatíte nakonec vy.

Je lepší si půjčit peníze a finanční problémy vyřešit, než si nechat exekutorem zabavit movitý a nemovitý majetek. Vyplacením exekuce si také odblokujete bankovní účet a ukončíte případné exekuční srážky ze mzdy.

4 hlavní důvody proč vyplatit exekuce

  • Už žádné navyšování exekuce o penále, poplatky a úkony
  • Normální život bez zablokovaného účtu a srážek ze mzdy
  • Už se nestane, že vám exekutor zabaví věci v domácnosti
  • A hlavně se nemusíte obávat ztráty nemovitosti v dražbě
Potřebujete poradit po telefonu?
Zanechte nám váš kontaktní telefon a my se vám ozveme.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s tím, aby společnost NAJFIN CZ s.r.o., IČ: 27813967, se sídlem: Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, PSČ 702 00 Ostrava, jako správce těchto osobních údajů, zpracovávala a uchovávala mé osobní údaje v rozsahu (jméno, příjmení, telefonní číslo a E-mail). Souhlasím a také dobrovolně uděluji souhlas s kontaktováním mé osoby telefonicky nebo elektronicky v návaznosti na mou zaslanou poptávku či dotaz. Společnost NAJFIN CZ s.r.o. tyto osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Telefonní hovory nejsou nahrávány ani archivovány. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete v odkazu zde.

Půjčka na exekuce vás dostane z dluhového průšvihu

Každou žádost řešíme individuálně. Vždy pečlivě posuzujeme, jak moc jste zadluženi, jak vysoké jsou vaše měsíční příjmy a výdaje. Také posuzujeme, v jaké fázi zadlužení se nacházíte, jestli je vaše situace ještě řešitelná nebo je jediným řešením osobní bankrot.

Půjčka na exekuce je nastavena tak, aby vám pomohla z finančních problémů! Nestojíme o to, abyste se s námi znovu dostali do dluhové pasti!

Vyplacení exekucí lze řešit více způsoby. Vždy klademe důraz nejen na záchranu vaší nemovitosti, ale především na vaši schopnost dlouhodobě splácet daný závazek.

Co vám nabídneme

  • Expresní vyřízení do 48 hodin!
  • Nebankovní půjčku s ročním úrokem již od 9,9%
  • Okamžité jednání s exekutory a věřiteli
  • Možnost snížení odměny exekutora o 50%
  • Žádné poplatky předem a odhad nemovitosti zdarma
  • Odklad splátek v případě pracovní neschopnosti či výpadku příjmu!

Podmínky a zajištění půjčky

Půjčka na vyplacení všech dluhů až do výše 3 000 000 Kč se poskytuje pouze se zástavou nemovitostí. Ručení je stejné jako například u bankovní hypotéky. Nemovitost, která bude sloužit jako zástava, může být ve vašem vlastnictví (spoluvlastnictví) nebo vlastnictví jiné osoby např. rodičů, příbuzných či známých.

Ručit můžete také zadluženou nemovitostí s exekucí, hypotékou nebo zástavou od jiné společnosti.

ZA KOLIK VÁM EXEKUTOR PRODÁ STŘECHU NAD HLAVOU

V dražbě se nemovitost prodá tomu, kdo dá nejvyšší nabídku. Její výše je především ovlivněna typem nemovitosti, lokalitou, stavem nemovitosti atd. Nejnižší podání v dražbě je definováno v zákoně.

Vyvolávací cena v prvním kole dražby začíná na dvou třetinách, v druhém kole na polovině, ve třetím kole na 40%, ve čtvrtém kole na 30% a v pátém kole se sníží na konečných 25%.

Upozornění: Třetí až páté kolo platí pro dražby, které byly nařízené u exekučních řízeních zahájených po 1.1.2013. U exekucí, které byly zahájeny před tímto datem, je nejnižší podání v prvním kole dražby ve výši dvou třetin, ve druhém ve výši 50%. V dalších kolech se už nesnižuje, zůstává 50%.

Chcete vyplatit exekuce?

Zažádat o vyplacení exekuce není nic těžkého. Stačí vyplnit krátkou žádost.
Zažádejte si a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.
CHCI VYPLATIT EXEKUCE