Nebankovní konsolidace půjček

Konsolidace půjček – když nestačíte splácet své závazky

CHCI KONSOLIDOVAT »

Proč přemýšlet o konsolidaci?

Ušetříte s každou splátkou

Výrazně nižší měsíční splátka, než platíte doposud. Všechny půjčky a dluhy pouze v jediné splátce. Ušetříte na poplatcích za vedení půjček.

Výrazná úspora s bonusem

Také problémový klient může získat roční úrok 11,9% s RPSN od 13,36%. Bonus pro vás – za včasné hrazení splátek vám vrátíme až 685 500 Kč.

Konsolidace bez registru

Konsolidace bez registru – záznamy v registrech, dluhy po splatnosti nebo exekuce nejsou důvodem zamítnutí žádosti. Důležitá je vaše bonita.

Konsolidace půjček kalkulačka

Sjednoťte si své půjčky jednoduše

Máte více půjček a nestačíte je splácet? Dluhy vám přerostly přes hlavu a v bance vám sloučení půjček nechtějí schválit? Pokud se k vám bankovní instituce obrátily zády, je pro vás řešením nebankovní konsolidace půjček

Na refinancování vašich dluhů vám poskytneme až 3 000 000 Kč. Nízké splátky rozložené až na 20 let vám sníží měsíční výdeje na minimum. Konsolidaci půjček můžete doplatit kdykoliv to uznáte za vhodné, a to ZDARMA bez pokut a budoucích úroků.

U nás si můžete sloučit také všechny dluhy po splatnosti včetně exekucí! Vaše případné záznamy v úvěrových registrech či dluhy, které jsou již vymáhány v exekučním řízení, nejsou důvodem zamítnutí žádosti.

Nebankovní konsolidace bez registru je v podstatě nebankovní úvěr, u kterého ručíte svou nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby. Díky nízkému úroku a hlavně RPSN je konsolidace vhodná pro problémové klienty, kterým banky refinancování zamítnou.

Potřebujete poradit po telefonu?
Zanechte nám váš kontaktní telefon a my se vám ozveme.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s tím, aby společnost NAJFIN CZ s.r.o., IČ: 27813967, se sídlem: Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, PSČ 702 00 Ostrava, jako správce těchto osobních údajů, zpracovávala a uchovávala mé osobní údaje v rozsahu (jméno, příjmení, telefonní číslo a E-mail). Souhlasím a také dobrovolně uděluji souhlas s kontaktováním mé osoby telefonicky nebo elektronicky v návaznosti na mou zaslanou poptávku či dotaz. Společnost NAJFIN CZ s.r.o. tyto osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Telefonní hovory nejsou nahrávány ani archivovány. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete v odkazu zde.

Konsolidace pro problémové klienty

Konsolidace pro problémové či zadlužené klienty má řadu výhod a vyplatí se o ní uvažovat. V první řadě vám dokáže velmi finančně pomoci a sníží vám nemalé měsíční výdaje, a to až o 50-70% na splátkách!

Dále si nemusíte pamatovat termín na zaplacení každé půjčky, budete platit pouze jednu splátku měsíčně. Ušetříte také na poplatcích za vedení každé půjčky či úvěru – u nás máte navíc vedení úvěrového účtu zdarma.

  • Splácejte měsíční splátky včas a my vám vrátíme až 685 500 Kč
  • Nízká splátka s ročním úrokem 11,9% s RPSN od 13,36%
  • Konsolidovat můžete i se záznamem v registru nebo exekucí
  • Vedení a správu úvěru máte bez poplatku- ZDARMA

Konsolidace dluhů a exekucí

Jste-li v situaci, kdy jsou proti vám vedena exekuční řízení, můžete si nechat všechny vaše pohledávky vyplatit a konsolidovat vše do jednoho výrazně levnějšího úvěru. Nejenom, že výrazně ušetříte, ale také se zbavíte exekucí a tlaků věřitelů či exekutorů na zaplacení celého dluhu v krátkém čase. Nemusíte žít rovněž ve strachu, že vám exekutor prodá nemovitost v dražbě nebo provede mobiliární exekuci.

Bonita a schválení úvěru

Pro posouzení a schválení konsolidačního úvěru je nejdůležitější vaše BONITA, tedy schopnost splácet daný úvěr. Další podmínkou je možnost ručit nemovitostí. Nemovitost může být ve vašem vlastnictví nebo vlastnictví jiné osoby. Ručit můžete také nemovitostí, která je již zastavena nebo je na ní nařízená exekuce či vyhlášená dražba. Všechny závazky na váznoucí nemovitosti se konsolidují do jediného úvěru.

JAK VÁM SLOUČENÍ PŮJČEK POMŮŽE

Budete mít pouze JEDNU půjčku, jednu splátku a výrazně nižší měsíční splátku. Čím více půjček máte, tím více u nás ušetříte. Po sloučení všech vašich finančních pohledávek, můžete získat i peníze navíc, které můžete použít na cokoliv.

PŘESNÁ A FÉROVÁ KALKULAČKA

Na rozdíl od jiných úvěrových kalkulaček, které najdete na internetu, vám naše úvěrová kalkulačka přesně spočítá, kolik budete splácet. Měsíční splátka na kalkulačce bude stejná i v úvěrové smlouvě. Na férovém jednání si vždy zakládáme.

Chcete splácet méně a kratší dobu?

Snížit splátky umíme a taky vám je snížíme!
Zažádejte si a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.
CHCI PLATIT MÉNĚ