Americká nebankovní hypotéka

Hypotéka, která vrací každý rok jednu měsíční splátku

CHCI HYPOTÉKU »

Co vám nebankovní americká hypotéka nabídne

Bezkonkurenční úrok 11,9%

Splácejte včas a americká hypotéka s bonusovým ročním úrokem 11,9% je vaše. Za splácení v termínu vám každý rok vrátíme 1 měsíční splátku.

Je to zcela zdarma

Pokud budete mít zájem si hypotéku sjednat, se vším vám pomůžeme. Za naše služby nic NEPLATÍTE. Provize máme od našich finančních partnerů.

Jde to i se záznamy v registrech

Americká nebankovní hypotéka bez registru znamená, že případné vaše záznamy v registrech dlužníků nejsou důvodem zamítnutí žádosti.

Nebankovní hypotéka kalkulačka

Americká hypotéka nejen na bydlení

Rozdíl mezi klasickým hypotečním úvěrem a americkou hypotékou spočívá v účelu použití. Zatímco účelová klasická hypotéka je určena výhradně na financování bydlení, americkou hypotéku můžete využít na cokoliv.

Pro své neomezené možnosti využití a příznivou úrokovou sazbu patří americká nebankovní hypotéka právem k nejvýhodnějším finančním produktům vůbec. Stejně jako u klasického bankovního hypotečního úvěru je i tento úvěr zajištěn zástavním právem k nemovitosti.

Čím vás nebankovní hypotéka příjemně překvapí

  • Úrokovou sazbou 11,9% p.a. s RPSN od 13,36% p.a.
  • Za včasné splácení vám vrátí až 20 měsíčních splátek
  • Nikdy nebudete platit poplatky předem
  • Opravdu férovými podmínkami ve smlouvě
Potřebujete poradit po telefonu?
Zanechte nám váš kontaktní telefon a my se vám ozveme.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s tím, aby společnost NAJFIN CZ s.r.o., IČ: 27813967, se sídlem: Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, PSČ 702 00 Ostrava, jako správce těchto osobních údajů, zpracovávala a uchovávala mé osobní údaje v rozsahu (jméno, příjmení, telefonní číslo a E-mail). Souhlasím a také dobrovolně uděluji souhlas s kontaktováním mé osoby telefonicky nebo elektronicky v návaznosti na mou zaslanou poptávku či dotaz. Společnost NAJFIN CZ s.r.o. tyto osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Telefonní hovory nejsou nahrávány ani archivovány. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete v odkazu zde.

Hypotéka i se záznamem v registru

Nebankovní hypotéku bez registru můžete využít také vy, kteří máte z důvodu opožděných splátek v minulosti záznamy v úvěrových registrech dlužníků – např. v registru SOLUS, BRKI nebo NRKI. Parametry, které máme nastaveny pro schválení americké hypotéky, dávají šanci získat peníze také vám, kteří jste byli bankovními či nebankovními institucemi odmítnuti.

Na co můžete americkou hypotéku využít

  • K získání levné finanční hotovosti
  • K refinancování či sloučení všech dluhů
  • K rekonstrukci domu či bytu, a to bez dokládání faktur
  • Na snadnější rozjezd či rozvoj podnikání
  • K vybavení domácnosti – od nové ledničky až po obývací stěnu
  • K majetkovému vypořádání po rozvodu či vyplacení dědictví

Zástava - podmínka každé hypotéky

K získání americké hypotéky budete potřebovat nemovitost. Právě zajištění úvěru pomocí zástavy je charakteristikou jakékoliv hypotéky. Ručit můžete také nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby (např. ve vlastnictví známých, příbuzných či obchodních partnerů). Do zástavy můžete také poskytnout nemovitost, která je již zastavena pro jinou společnost nebo je zatížena exekucí. Všechny závazky na nemovitosti vyplatíme a nabídneme úvěr s nižší splátkou, než jakou platíte doposud.

Vlastnická práva zástava nemovitosti neomezuje

Pokud má věřitel nemovitost v zástavě, nemůže nemovitost jakkoliv užívat nebo s ní jakýmkoliv způsobem disponovat. Vlastnické právo stále zůstává vám. Vaší jedinou povinností je nemovitost udržovat v dobrém stavu tak, aby nedošlo k jejímu znehodnocení. Nemovitost můžete také kdykoliv během splácení úvěru prodat či rekonstruovat apod.

NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA NA COKOLIV

Tento úvěr může pro vás znamenat příležitost, jak si splnit své sny a nemusí se to týkat pouze bydlení. Oproti jiným nebankovním půjčkám vám nabídneme nižší úrok a hlavně RPSN!

Měsíční splátky úvěru si můžete rozložit až na 20 let a tím si snížit splátky na minimum. Čím nižší splátka, tím nižší zatížení rodinného rozpočtu.

VÝHODNÉ A BEZPEČNÉ PODMÍNKY

Nízký úrok, RPSN a bonus až do výše 685 500 Kč vám zajistí velmi nízkou splátku, která nezatíží váš finanční rozpočet.

Americkou hypotéku můžete kdykoliv předčasně doplatit bez sankcí a budoucích úroků.

A teď to nejdůležitější!
Při opoždění vaší splátky neuhrozí u nás pokuty a sesplatnění celé hypotéky tak, jak je tomu i jiných společností.

Nezávazná žádost

Máte zájem o hypotéku nebo potřebujete další informace?
Napište nám a my se vám co nejdříve ozveme.
Chci hypotéku