Spočítejte si svou splátku

Potřebujete zjistit, jak vysoké budete mít měsíční splátky u naší americké hypotéky nebo nebankovní půjčky? Spočítejte si na naši online kalkulačce kolik budete splácet. Naše hypoteční kalkulačka vám spočítá nejen měsíční splátku, ale také úrokovou sazbu, RPSN a kolik celkem zaplatíte, pokud budete platit celou dobu, kterou si můžete zvolit.

Co je RPSN

RPSN je zkratka, která značí roční procentní sazbu nákladů, toto číslo umožňuje žadateli o půjčku nebo úvěr lépe vyhodnotit a porovnat výhodnost poskytovaného úvěru. RPSN udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí žadatel (spotřebitel) zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou úvěru, provizí nebo dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Výhoda

U nás neplatíte zbytečně pokuty, sankce a budoucí úroky v případě předčasného vyplacení! Tato nabídka platí i pro podnikatele!

V případě předčasného doplacení hypotéky nebo půjčky, zaplatíte u nás přesně podle zákona o spotřebitelském úvěru: zbytek nesplacené jistiny (půjčené částky) + max. 0,5 – 1 % z celkového úvěru. Budoucí úroky, pokuty nebo sankce jsou vám automaticky prominuty.