Nejčastější odpovědi na vaše dotazy

Odpovědi na vaše časté dotazy

Vy se ptáte, my odpovídáme

Kolik si můžu maximálně půjčit?

Půjčit si můžete až 3 000 000 Kč. V ojedinělých případech můžeme poskytnout až 50 000 000 Kč (firemní úvěry) s individuálním úrokem. Výše finančních prostředků závisí na hodnotě zastavované nemovitosti. Peníze získáte do 60% jejího odhadu.

Peníze potřebuji co nejrychleji, do jaké doby mi sdělíte, jestli mi peníze půjčíte?

Schválení a vyplacení finančních prostředků je již do 3 pracovních dnů. Z vaší strany uspíšíte vyřízení půjčky rychlým dodáním podkladů a zvedáním telefonních hovorů.

Jaký úrok získám a jak vysoké budu mít RPSN?

Max. roční úrok 12,11% nabízíme všem, kteří nejsou v exekučním řízení a neručí nemovitosti postiženou exekucí či dražbou. RPSN začíná na 13,60% ročně. Výše RPSN je ovlivněna výši půjčky a dobou splácení. Spočítat půjčku si můžete na naší online kalkulačce.

Individuální úrok do 16% p.a. získáte v případě, kdy je proti vám vedeno exekuční řízení nebo ručíte nemovitostí postiženou exekucí či dražbou. Dobrá zprava je, že přibližně po 6 měsících řádného splácení si můžete převést půjčku na nižší úrok - max. 12,11% ročně.

Můžu získat půjčku, když nemůžu doložit příjmy?

Pokud žádáte o spotřebitelský úvěr, musíte dle zákona o spotřebitelském úvěru vždy doložit výši svých příjmů! Při schvalování se posuzují vaše příjmy a výdaje. Máte-li nižší příjmy, doporučujeme si vzít ručitele.

Jste-li podnikatel, je situace pro vás snadnější. O peníze si můžete zažádat i v případě, kdy začínáte podnikat a nemáte ještě podané daňové přiznání. Jedinou podmínkou je doložení podnikatelského záměru.

Budu platit nějaké poplatky předem?

NE, žádné poplatky u nás předem neplatíte. Odhad nemovitosti máte navíc od nás zdarma.

Na co můžu půjčku použít?

Finanční prostředky můžete použít na cokoliv – k rekonstrukci nemovitosti, vybavení domácnosti, koupi auta, vyplacení exekucí, sloučení předchozích nevýhodných půjček atd.

Pokud mi byla schválena půjčka ve výši 600 000 Kč, kolik mi zašlete na účet?

Pokud si půjčíte 600 000 Kč, tak přesně tato částka vám bude zaslána na účet. U nás obdržíte plnou výši schválené půjčky.

Jaké jsou podmínky získání půjčky?

Každý, kdo žádá o půjčku, musí být starší 18 let. Zároveň musí mít možnost ručit svou nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby. Nevadí nám, pokud je nemovitost zadlužena hypotékou, exekucí, dražbou nebo zástavou od jiné společnosti. U spotřebitelských úvěrů musíte doložit své příjmy - dle zákona.

Čím můžu ručit?

Půjčku můžete zajistit jakoukoliv nemovitostí v osobním vlastnictví. Zajištění je stejné jako u klasického bankovního hypotečního úvěru.

Do zástavy můžete nabídnout byt v osobním vlastnictví, rodinný dům, komerční a rekreační nemovitost nebo stavební pozemek. Na nemovitosti může být nařízená exekuce, dražba, hypotéka nebo zástava od jiné společnosti. Ručit můžete také nemovitostí jiné osoby – rodičů, známých, přítele atd.

Pokud budu ručit nemovitostí, bude nemovitost přepsaná na vás?

Ne, v žádném případě nebude. Nemovitost zůstává nadále ve vašem vlastnictví. Zajištění půjčky je stejné, jako mají banky u svých hypoték.

Poskytujete rady ve financích?

Našim klientům neposkytujeme rady (dle zákona 257/2016 Sb. §85, odst. 1) ohledně výběru vhodného finančního produktu.

Dostanu smlouvy dopředu k prostudování?

ANO, nemáme co skrývat. Po schválení půjčky vám úvěrovou dokumentaci zašleme emailem k prostudování. Dáme vám dostatek času na přečtení smlouvy či případnou konzultaci s námi nebo s vaším právním zástupcem.

Musím někam jezdit k podpisu smlouvy?

Ne, nemusíte. K podpisu smluvní dokumentace přijedeme za vámi po celé ČR.

Budu podepisovat nějaké směnky, notářské zápisy nebo rozhodčí doložky?

Ne, u nás nepodepisujete nebezpečné směnky, rozhodčí doložky či notářské zápisy.

MAXIMÁLNÍ ÚROK 12,11%

Nabídneme vám maximální roční úrokovou sazbu 12,11%, která patří mezi nejvýhodnější na nebankovním trhu. RPSN začíná na 13,60% ročně a jeho výše závisí na výši půjčky a době splácení.

KAŽDÝ ROK JEDNA SPLÁTKA ZPĚT

Splácejte řádně své splátky v termínu a my vám každý rok vrátíme jednu splátku. Za 20 let na bonusech získáte zpět až 694 740 Kč.

NIKDE NEMUSÍTE JEZDIT

Nemusíte se ani zvedat ze židle. Naší půjčku nebo hypotéku vyřídíte online z pohodlí vašeho domova.