Nebankovní půjčky bez registru a americké hypotéky pro dlužníky a problémové klienty

Časté dotazy

Kolik si u vás můžu půjčit?

Půjčíme vám až 3 000 000 Kč do 50 % odhadní ceny nemovitosti. Finanční prostředky nabízíme pouze oproti zástavě nemovitosti.

Čím můžu ručit?

Půjčku nebo americkou hypotéku zajistíte jakoukoliv nemovitostí na území ČR, která je vašem osobním vlastnictví nebo vlastnictví jiné osoby, která vám poskytne svou nemovitost k ručení. Zajištění je formou zástavního práva, stejně tak, jako mají banky zajištěné klasické bankovní hypotéky.

Po celou dobu zůstáváte majiteli nemovitosti.

Vhodné nemovitosti k zajištění: byt v osobním vlastnictví, rodinný dům, rekreační objekt – chata, stavební pozemek

Musím platit nějaké poplatky předem?

Neplatíte žádné poplatky ani zálohy předem.

Můžu žádat o půjčku i v případě, kdy jsem nezaměstnaný/á nebo jsem na mateřské dovolené

V návaznosti na zákon o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. musíme posoudit úvěruschopnost každého, kdo žádá o finanční produkt. Z tohoto důvodu musíme posoudit nejenom vaše příjmy, ale také výdaje. V případě, kdy budou vaše příjmy nedostatečné, musíte si sehnat ručitele, který bude dostatečně bonitní.

Mám exekuce a záznamy v registrech dlužníků, vadí to?

Nařízené exekuce nebo negativní záznamy v úvěrových registrech dlužníků nejsou důvodem zamítnutí. Do finančních problémů se může přechodně dostat kdokoliv. Pro posouzení půjčky je důležitá vaše schopnost splácet půjčku. S novou půjčkou si zároveň vyplatíte i všechny minulé závazky. Nabízíme bezpečné úvěrování - snažíme se co nejvíce snížit měsíční splátky všech vašich závazků.

Můžu půjčku kdykoliv předčasně doplatit?

Ano. Půjčku můžete kdykoliv předčasně doplatit

Za jak dlouho mi budou vyplaceny peníze

Vyřízení půjčky či hypotéky může být do 7 dnů v případě EXPRESNÍHO vyřízení, včetně vyplacení finančních prostředků na účet. Klasické vyřízení půjčky je přibližně do 14 dní. Výhodou je, že nečekáme na zápis zástavního práva v katastru nemovitostí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: doba vyřízení půjčky je v závislosti na rychlosti, komunikaci a spolupráci s vámi. Jedná se především o zaslání potřebných podkladů k posouzení vaší žádosti a telefonické komunikaci s vámi.

Jaký je rozdíl mezi bankou a námi?

Rozdíl je velký a zásadní! V případě, kdy máte dluhy po splatnosti, nařízené exekuce a záznamy v úvěrových registrech dlužníků a budete žádat o jakékoliv finance v bance, musíte předpokládat, že vám vaší žádost ZAMÍTNOU.

U nás vaše případné záznamy v registrech či exekuce nevadí! Každého posuzujeme individuálně, a případné vaše dluhy vám sloučíme do jednoho úvěru, s kterým budete nejenom platit nižší splátky, ale také si můžete dopůjčit další finanční prostředky.